خدمات
از ما همه چیز را درست همانگونه که می‌خواهید، بخواهید!

با بهترین ها همراه شو

تیم نرم افزاری پویان سایت در راستای تحقق اهداف و خط مشی های خود اقدام به ارائه خدماتی ذیل نموده است. چشم انداز ما ورود به دنیای دیجیتال به صورت شناخته شده و هدفمند با استفاده از به روزترین ابزارها و برنامه های دنیا است. ما برای تحقق این اهداف صمیمانه و با تمام وجود در حال برنامه ریزی و اجرایی کردن هستیم و امیدواریم یکی از گزینه هایی باشیم که در خدمت رسانی به شما دوست عزیز مفید واقع شده است.

خدمات پویان سایت

خدمات طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

بدون شک طراحی گرافیک یک عضو جدا نشدنی در هر صنعت و هر تبلیغی است، تیم پویان سایت با به روز نگه داشتن دانش فنی خود در این زمینه سعی در خلق آثاری به یاد ماندنی و جذاب دارد.

تبلیغات مجازی

فضای مجازی یک بنگاه تبلیغاتی آسان و زودبازده است، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات مجازی خود را به ما بسپارین و در مدت زمانی مناسب شاهد پیشرفت شگرفی در حیطه کاری خود باشید.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

مفتخریم اعلام داریم که تیم نرم افزاری پویان سایت آمادگی لازم در زمینه عکاسی صنعتی، عکاسی مدلینگ و صنعت مد و لباس را با اعضایی آموزش دیده و حرفه ای دار است.

خدمات موشن گرافیک

موشن گرافیک

اگر می‌خواهید محتوایی تاثیرگذارتر و جذاب‌تر برای مخاطب‌تان داشته باشید، بدون شک خلق آگهی‌های متحرکِ کوتاه که مرتبط با هدف شما باشد بهترین گزینه خواهد بود.

خدمات طراحی و توسعه وبسایت

طراحی و توسعه وب‌سایت

تیم حرفه ای پویان سایت سالیان زیادی است که در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن سعی کرده است تا علاوه بر بروز نگه داشتن دانش فنی خود بهترین ها رو به بازار و متقاضیان این عرصه ارائه کند.

خدمات سئو و گوگل

خدمات سئو و گوگل

مهم ترین اقدام بعد از طراحی سایت شما نگهداری و مراقبت از سایت و معرفی آن در بستر اینترنت میباشد، سئو یکی از این کارها برای تحقق به این اهداف هست. تولید محتوای سالم و باارزش و اقدامات گوگل برای بهتر دیده شدن شما و سایت شما تاثیر چشم گیری در رشد و پیشرفت کسب و کارتان دارد.

خدمات مشاوره و برگزاری ورکشاپ

مشاوره و برگزاری ورک‌شاپ

تیم حرفه ای پویان سایت اقدام به برگزاری دوره های کاربردی با ارائه گواهی معتبر برای علاقه مندان و هم چنین مشاوره خصوصی در زمینه های ایجاد، رونق کسب و کار شما و تداوم آن مینماید

حدمات کمپین تبلیغاتی

کمپین تبلیغاتی

ما با توجه به نیاز شما استراتژی‌های مناسب را برای بهتر دیده شدن‌تان انتخاب می‌کنیم و آن را در اختیار شما قرار می‌دهیم.